Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
Novinky
06.11.2021
Nová verze našeho e-shopu
Provedli jsme upgrade našeho specializovaného e-shopu pro tyto speciální produkty - detektory únavy řidičů. V grafické podobě není podstatný rozdíl, a... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. O nás
O NÁS

 

Firma QTEST vznikla již 1.1.1991. Od roku 1992 má svůj název registrován jako ochrannou známku a po celou dobu své již poměrně dlouhé existence zůstává věrna svému hlavnímu poslání - měřicí technice. Tradice je dokonce ještě mnohem delší, pokud do ní zahrneme to nejdůležitější - personální kontinuitu a odbornou zkušenost.

Majitel a zakladatel firmy začínal po absolvování Elektrotechnické fakulty ČVUT, slaboproudého oboru radioelektronická zařízení, svoji odbornou dráhu v Ústavu pro výzkum radiotechniky v Opočínku u Pardubic. V té době na špičkovém pracovišti v oboru elektroniky, které se m.j. proslavilo celosvětově známými radary, schopnými jako jediné odhalit i tzv. neviditelné letouny. Zde byly položeny základy zájmu o kvalitní měřicí přístroje a také získány velice důkladné odborné znalosti.

V průběhu devadesátých let se firma QTEST začala přizpůsobovat novým požadavkům a původně vývojová a výrobní činnost se postupně téměř zcela přesunula do oblasti obchodní. Každý technik si však dokáže snadno představit - a ocenit - jak obrovskou výhodou je pro profesionální obchodní činnost v takovémto specializovaném oboru celoživotní zkušenost z vývojové a výrobní praxe.

S nástupem dechových alkohol testerů se naše pozornost zaměřila i tímto směrem a jako jedni z prvních jsme začali tyto moderní výrobky dovážet a uvádět na náš trh. S tím souvisela i potřeba kontroly a nastavování těchto přístrojů, jejich servisu a kalibrace. V této popravdě pionýrské době jsme vybudovali jednu z vůbec prvních kalibračních laboratoří dechových alkohol testerů u nás.

Díky naší již opravdu dlouhodobé spolupráci s korejskými výrobci, trvající již přes dvě desetiletí, nám bylo nabídnuto obchodní zastoupení a uvedení na trh nových progresivních výrobků, detektorů únavy řidičů. Tyto špičkové přístroje, pracující na principu rozeznávání obličejů (zde jejich části - očí) a téměř na prahu umělé inteligence, dokáží permanentně monitorovat pozornost řidičů a včas upozornit na mikrospánek nebo snížení pozornosti. Jak obrovský to má dopad na zvýšení bezpečnosti silničního provozu je zřejmé.
Korejská elektronika dnes představuje to vůbec nejlepší na světě, když před několika lety převzala tuto štafetu od Japonců.

Náš styl práce je stále takový, na jaký jsou odborníci z praxe zvyklí - řešit problém nejprve z hlediska technického, teprve potom obchodního. Tedy ne prodat něco zákazníkovi "za každou cenu", ale najít přístroj nebo řešení, které bude co nejlépe odpovídat jeho potřebám a požadavkům. Rádi s vámi vaše potřeby a problematiku předem důkladně probereme a podle našich zkušeností a znalostí poradíme. Se žádostí o radu nebo konzultaci se na nás můžete obracet již i jako uživatelé těchto přístrojů.

Naši kamennou prodejnu a kalibrační laboratoř naleznete na naší adrese, zboží vám odešleme kamkoliv a všechny vaše dotazy se pokusíme vyřídit co nejlépe.

Děkujeme vám za vaši dosavadní důvěru a dobrou spolupráci a věříme, že i v budoucnu bude stejně úspěšná jako dosud.

Ing. Miloš Hušek, zakladatel a majitel firmy

Najdete nás i na MALL.CZ

Odborné technické dotazy

+420 732 553 661
(Po-Pá, 9:00 -15:30 hod.)

směřujte na toto tel. číslo v pracovní dny od 9:00 do 15:30 hod. Toto číslo může být v případě zaneprázdnění nebo nepřítomnosti odborného pracovníka přesměrováno na hlavní tel. číslo. Pokud Vám příslušná pracovnice nebude moci zodpovědět Váš dotaz, technik Vám zavolá zpět, jakmile to bude možné.

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
Copyright © 2021 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz